Jak się ubrać na komunię w 2017?
14 kwietnia 2017
Japonki, kupić czy wymienić na sandały?
22 czerwca 2017
Show all

Trendy w modzie plażowej 2017

Nic tak nas nie cieszy wiosną jak perspektywa zbliżających się wakacji i możliwość zażywania kąpieli słonecznych. Na tego typu wyjazd trzeba się jednak przygotować. Każda modna plażowiczka powinna zastanowić się w jakim stroju pojawi się na plaży. To nie jest takie oczywiste i łatwe, kobiety zabierają przynajmniej 3-4 stroje kąpielowe. Każdy powinien być inny i odpowiednio podkreślać kobiece walory. Oto kilka trendów w modzie plażowej, które mogą stać się dobrym punktem wyjścia do budowania własnej kolekcji.

Panna Młoda na fali

Czy ktoś z Was drogie Panie wpadł na pomysł wzięcia ślubu na plaży w stroju kąpielowym? Jeśli tak, to producenci wyszli takim pomysłom na przeciw i przygotowali stroje jedno i dwuczęściowe, które fantastycznie spełnią oczekiwania par młodych.

Stroje kąpielowe - Panna Młoda

Frędzelki

Nie tylko do pływania ale do długich spacerów wzdłuż wybrzeża zachęcają stroje z wszelkimi frędzelkami, które sprawdzą się także na imprezach plażowych. Dużo zabawy i unikalnego uroku osobistego 🙂

Stroje kąpielowe

Czas zbiorów

Stroje dwuczęściowe z pełnym topem. Świetna kolorystyka, doskonale podkreślają sylwetkę i co ważne chronią przed niechcianymi promieniami słonecznymi nasze barki.

Słoneczny patrol

Słoneczny patrol

Wspaniale skrojone, gorejące kolorystyką południowych mórz dwuczęściowe stroje nawiązują do lat 60-tych. Są pełne niestygnącej energii, a każda ubrana w nie kobieta będzie piękną syrenką….na pewno nie dla kobiet uciekających przed wzrokiem adoratorów.

Stroje plażowe

Wcięcia w modzie

Te stroje zapadną każdej kobiecie w pamięć, wspaniała kolorystyka i krój. Wcięcia delikatnie odsłaniające ciało i podkreślające sylwetkę, sprawją że każda z Was poczuje się sexy.

Stroje i wcięcia

Rockowa petarda

Jednoczęściowe ale jakże urocze z motywami przywołującymi letnie ciepłe koncerty na plaży, w takim stroju można bawić się do samego rana.

rockowa petarda

Surfer time

Kolorystyka i niebanalny krój, styl surferki totalnie świeży i odlotowy. Stroje, które powinny znaleźć się w każdej walizce wakacyjnej w drodze na południe Europy.

czas surferow

Decyzja trudna, który strój wybrać? Najlepiej mieć kilka ale na szczęście każdemu podoba się inny fason, inna linia…do zobaczenia na plaży.